Logo GOK Charsznica

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 5553
W sumie: 40814

News

News zdjęcie id 170

Wokalno-muzycznie z okazji Dnia Matki

23.05.2019

22 maja w sali bankietowej OSP w Charsznicy odbył się „Koncert z okazji Dnia Matki”, w którym zaprezentowali się podopieczni Gminnego Ośrodka Kultury w Charsznicy - uczestnicy zajęć wokalnych, nauki gry na instrumentach klawiszowych oraz perkusji.

Dyrektor GOK w Charsznicy Szymon Kubit osobiście podziękował wszystkim wykonawcom Koncertu za wkład pracy włożonej nie tyle w jego przygotowanie, ale i zaangażowanie w życie kulturalne gminy, wręczając każdemu pamiątkowe dyplomy.

Koncert podzielono na trzy bloki tematyczne, które kolejno przygotowali i poprowadzili: Andrzej Papaj, Regina Warska oraz Marcin Durman.

Publiczność dopisała i co najważniejsze, włączyła się do wspólnego śpiewania bardziej znanych piosenek, a momentami brawa nie milkły. Licznie zgromadzone mamy dumnie patrzyły na swoje pociechy, które bardzo solidnie przygotowały się do swoich prezentacji. Największe gratulacje należą się oczywiście debiutantom, gdyż to właśnie pierwszemu wyjściu na scenę zawsze towarzyszą największe emocje.

W Koncercie zaprezentowali się: Natalia Maj, Filip Mielus, Weronika Frocisz, Wiktoria Michalska, Mateusz Dulba, Weronika Rak, Julia Sumera, Mikołaj Szarek, Irmina Górska, Martyna Mucha oraz zespół wokalny „Śpiewające Struny” w składzie: Gabriela Wrzesień, Julita Pazdro, Kinga Żaba, Lena Garus, Wiktoria Sady i Aleksandra Barczyk.

W Koncercie z przyczyn niezależnych nie wystąpili: Karolina Kałwa, Pola Wolna, Laura Downar-Zapolska, Debora Filus i Łukasz Stachowicz.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Koncertu za przybycie, a wykonawcom gratulujemy udanych wykonań.

 

 

Kalendarz

lipiec 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zobacz również

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.