Logo GOK Charsznica

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 4774
W sumie: 40035

News

News zdjęcie id 409

Wyniki Konkursu Palm Wielkanocnych i Pisanek 22.03.2024

26.03.2024

 

Gminny Ośrodek Kultury w Charsznicy we współpracy z Parafią Matki Bożej Różańcowej w Charsznicy w dniu 22 marca 2024 roku przeprowadzili Konkurs Palm Wielkanocnych i Pisanek, którego celem była popularyzacja tradycji i zwyczajów wielkanocnych związanych z Niedzielą Palmową i Wielkanocą oraz rozwijanie inwencji twórczej dzieci, młodzieży szkolnej i dorosłych z terenu gminy Charsznica.

Do Konkursu zgłoszono 27 palm i 22 pisanki.

 

 

Jury Konkursu, w składzie: Halina Dobrzańska, Beata Kaczyńska, Zdzisław Uchto, Katarzyna Wrzesień i Magdalena Zegarek, biorąc pod uwagę wytyczne regulaminowe, m.in. rodzaj użytych materiałów, nawiązanie do tradycji i motywów charakterystycznych dla danej miejscowości, sołectwa i regionu gminy Charsznica, brak elementów gotowych (kupionych), estetykę wykonania, pomysłowość i inwencję twórczą, różnorodność i bogactwo użytych elementów, postanowiło przyznać:


 

- w kategorii Palm Wielkanocnych

Dorośli:

I miejsce – KGW Ale Babki z Uniejowa-Rędziny

II miejsce – ŚDS w Jelczy

III miejsce – Milena i Małgorzata Mucha


 

Dzieci:

I miejsce – Kaja Żaba

II miejsce – Kamil Dymek

III miejsce – Amelia Janus


 

dyplomy za udział:

  • Klaudia Rydz

  • Urszula Baran

  • Julia Pająk

  • Paweł Filus

  • Jan Błaut

  • Igor Dudek

  • Błażej Kania

  • Pola Lewartowska

  • Edyta Dybich

  • Piotr Żurkowski

  • Mieszko Janus

  • Zuzanna Krajewska

  • Aleksandra Karolczuk

  • Lena Dulba

  • Antonina, Bartosz i Kuba Kruszec

  • Filip i Ryszard Kruszec

  • KGW Swojczanianki

  • KGW Uniejowianki

  • KGiGW Pogwizdowianie

  • Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Tczycy

  • SP w Pogwizdowie Oddział Przedszkolny w Uniejowie-Rędziny Grupa Kotki i Żabki

 

 


 

- w kategorii Pisanek

Dorośli:

I miejsce – KGW Uniejowianki

II miejsce – KGiGW Pogwizdowianie

III miejsce – Barbara Jędrol-Kościak


 

Dzieci:

I miejsce – Nikola Kwiatkowska

II miejsce – Natalia Kozińska

III miejsce - Amelia Kwiatkowska i Emilia Muszyńska


 

dyplomy za udział:

  • Eryk Baran

  • Nadia Banach

  • Justyna Rydz

  • Urszula Baran

  • Elżbieta Jastrząb

  • Karolina Kałwa

  • Anna Rogowska

  • Amelia Janus

  • lip Piechulski

  • Julia Kałuża

  • Karolina Marzec

  • Gabriela Mrówka

  • Bartosz Magiera

  • Lena Dulba

  • Maja Sobala

  • KGW Ale Babki z Uniejowa-Rędziny


 

Gratulujemy!!!

 

Kalendarz

lipiec 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zobacz również

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.