LISTA WYSTAWCÓW MDK w Charsznicy
Lista wystawców maszyn rolniczych i ich nr stanowiska.
1. LUKPOL Agro Spółka z o.o.
2. STANEK MACHINERY
3. ŚWIERKOT TECH AGRO
4. PPHU MARIAN KISIEL
5. NIVA-TOP Paweł Krygowski
6. WEREMCZUK FMR / WERINGEN
7. P.H.U.P Agros-Wrońscy Sp. z o.o.
8. Fima MAŁOLEPSZY
Lista wystawców płyta boiska
lp. | Imię i nazwisko lub nazwa firmy | Rodzaj wystawy / branża |
1. | DREW MAJ - Rafał Maj | Wyroby z drewna, rękodzieło |
2. | OLESIŃSKI Bartosz | Miody i produkty pszczele |
3. | MASTERNAK Bartosz | Miody i produkty pszczele |
4. | Grupa Proinwest Spółka z o.o. | Pompy ciepła, fotowoltaika |
5. | GAWEŁ Antoni | Ekologiczne przyprawy i zioła, cebulki kwiatowe |
6. | BĘBEN Krzysztof Miód Podkarepacki | Miody i produkty pszczele |
7. | Jednostka Obsługi Szkół i Przedszkoli | Szkoła policealna |
8. | Związek Samoobrona | Promocja mięsa |
9. | Państwowa Inspekcja Sanitarna | |
10. | Agroconsult Jerzy Maciejewski | Nawozy dolistne, biostymulatory |
11. | STOLARCZYK Magdalena | Sprzedaż owoców śliwka brzoskwinia winogrono |
12. | EUROPE DIRECT Kraków | Fundusze |
13. | Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie | |
14. | FARMER CO. Łukasz Kłósek | Tunele foliowe |
15. | REPLIKANT Spółka z o.o. | Fotowoltaika, pompy ciepła |
16. | W.H GROUP Spółka z o.o. | Fotowoltaika, pompy ciepła |
17. | SativaLife.eu | Suplementy diety, naturalne kosmetyki, żywa woda |
18. | Kolorowy Zierzyniec Kasi | Zabawki drewniane |
19. | Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego | |
20. | Magdalena SZWAGIERCZAK | Agencja Ubezpieczeniowa |
21. | PPHU ER-TECH Ernest Maślanka | Sprzedaż quadów |
22. | CERAMIKA JAGODA - Jadwiga Ciepał | Rękodzieło |
23. | ŁÓJ Agnieszka | Miody i produkty pszczele |
24. | K+S Spółka z o.o. | Nawozy rolnicze, sól spożywcza |
25. | WILK Dawid | Róże |
26. | FHU STACHURA Paweł | Kwiaciarnia |
27. | Kasper Trzos Sales Expert | OZE |
28. | PROCHOWNIK Marzena | Rękodzieło, biżuteria i ozdoby z koralików |
29. | ZIĘBA Bogusław | Ziemniaki sadzeniaki |
30. | Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Piotrowicach | Rękodzieło |
31. | ŚWIĄTEK Anna | Czapki, portfele, okulary |
32. | Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Miechowie | |
33. | Firma Kamela | Noże do kapusty |
34. | Nowoczesna Technika Grzewcza | Pompy ciepła |
35. | Bojarska-Krzyżek Anna | Stoisko Oriflame |
36. | MALARA Małgorzata | Rękodzieło z wikliny i artykuły ogrodowe |
37. | Zakątek Pamiątek Magdalena Stępień | Skarpety wełniane, portfele skórzane, torebki, zabawki drewniane, stroje ludowe, pamiątki regionalne, korale |
38. | Barbara Kurek Handel Obwoźny | Rękodzieło, biżuteria, wafle odpustowe |
39. | MIZAK Michał | Figury ogrodowe |
40. | HERMANOS Spółka z o.o. Kraków | Prace budowlane |
41. | AMPLUS Spółka z o.o. | Produkcja kiszonek |
42. | EKO Tomasz Pogon | Galaretki, baklawa z orzechów, chałwy |
43. | Żłobek Wesołe Misie Aneta Kmera | |
44. | MARCINKOWSKI Dariusz | Parasolki, noże kuchenne, obrazki 3D |
45. | MARYAN Daniel i Wiesław | Miody i produkty pasieczne |
46. | Latacza Artur | Przydomowe oczyszczalnie ścieków |
47. | ALFA Edward Jesionek | Wyroby greckie, chałwy, baklawa, lokum oraz sery i oliwki |
48. | Fundacja B-ECO | Fundacja na rzecz ochrony środowiska |
49. | BRZESKA Ewelina | Rękodzieło |
50. | EMAJ Jacek Kościelniak | Zabawki |