Logo GOK Charsznica

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 5614
W sumie: 21962

LISTA WYSTAWCÓW XXV ChDK

lp.

Imię i nazwisko lub nazwa firmy

Rodzaj wystawy / branża

1

Barbara KUREK

drobna biżuteria, wafle odpustowe, cukierki odpustowe

2

Artystyczna Pracownia Florystyczna

Daria Hofman

kwiaciarnia (kwiaty doniczkowe, dekoracje z kwiatów

doniczkowych w szkle, dekoracje ze sztucznych kwiatów itp.)

3

PTHU LUKPOL Łukasz Szuflik

Ciągniki i maszyny rolnicze

4

Ireneusz Musiał SZYKOWNE DOBRA

rękodzieło wyrób własny

5

Beata Klimaszewska

promocja firmy kosmetycznej AVON

6

PPH MALARA

wyroby z wikliny

7

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o.

promocja wydawnictwa

8

Firma - Małolepszy Sławomir Małolepszy

Ciągniki i maszyny rolnicze

9

Ewelina Kukułka

cebulki kwiatowe, przyprawy i zioła

10

Wakacje Na Fali Małgorzata Fic

biuro podróży

11

Postech A. Poseł Sp.J.

kosiarki automatyczne/ traktorki ogrodowe/ pilarki/ minitraktory Kubota

12

Balec Renata

kwiaty, kiszona kapusta

13

WEREMCZUK FMR Sp. z o.o.

Ciągniki i maszyny rolnicze

14

ZPHU Marian Kupis

opakowania drewniane , skrzyniopalety na owoce i warzywa

15

Anna Król Pracownia Ponad Chmurami

rękodzieło (ręcznie wykonane zabawki oraz artystyczne ozdoby piernikowe)

16

Stachura Paweł

kwiaty doniczkowe

17

Waldemar Słupik

miody

18

Mizak Leokadia

figurki dekoracyjne, ogrodowe

19

Dorota Supkowska Pracownia Plastyczna "Manufaktura"

rękodzieło torby filcowe i zabawki drewniane

20

STANEK MACHINERY

BARTŁOMIEJ STANEK

Ciągniki i maszyny rolnicze

21

Gospodarstwo Nasienno-Handlowe Zięba Bogusław

wystawa ziemniaków

22

FITOEXPERT ANNA KOSTUCH

preparaty doglebowe poprawiające żyzność gleby i biostymulatory wzrostu roślin

23

Stalmark Spółka z o.o.

kotły C.O.

24 Paweł Masternak miód, haft, płaskorzeźby, produkty pszczele
25 Marek Żak drewno i zabawka drewniana
26 Jolanta Bęben miód, pierzga, pyłek kwiatowy, propolis, syropy na miodzie oraz produkty ziołomiodowe
27 Jolanta i Henryk Rajowie kapusta i kiszonki
28 Teresa Scelina rękodzieło
29 Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim Sp. z o.o.  kolekcja odmian kapust oraz marchwi/ branża nasiennictwo-warzywnictwo
30 Alina Krupa rękodzieło : serwety wykonane ręcznie, chusty ludowe, spódniczki ludowe , torby z filcu
31 FPHU LASER WOOD Monika Szewczyk producent produktów dekoracyjnych z drewna oraz desek do krojenia
32 FHU MODNA TY Ryszard Drożyński biżuterią,ozdoby do włosów,torebki pluszowe i inne,parasole,chusty,szale,portfele,kapcie skóra
33 Anna Bojarska-Krzyżek kosmetyki Oriflame
34 Stolarczyk Magdalena sprzedaż owoców
35 Mucha Katarzyna kosmetyki Oriflame
36 Ekorozwój Spółka z o.o. czyste powietrze, zdrowa żywność
37 PPH Bukiecik Barbara Wolińska rękodzieło- kompozycje kwiatowe
38 FRESH Sylwia i Tomasz Nowaccy stoisko z zabawkami
39 WŁADEX - Władysław Oleksy stoisko z zabawkami
40 FHU ANNA stoisko z żywymi różami
41 Mieczysława Ewa Woźniak PPHU EVITA naturalne przyprawy, gatunkowe herbaty i zioła, rękodzieło metalowe, szkło wazony
42 Studio Art Ewelina Brzeska deski drewniane, aniołki imienne, imiona drewniane, drzewka kawowe i pistacjowe, ozdoby do włosów kanzashi, biżuteria
43 Tomex-Ogrody Tomasz Herian kosiarki, myjki, pilarki, urządzenia lekkie do ogrodu
44 Agnieszka Łój miody
45 Anna Świątek portfele, kapelusze, czapeczki, okulary
46 Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Krakowie doradztwo, informacje o tematyce rolniczej
47 Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa stoisko promocyjno – informacyjne
48 P.P.H.U. „FIC” Tomasz Fic produkcja opakowań z tworzyw sztucznych ( wiaderka )
49 HBT Roltrac Sp. z.o.o. sp.k Oddział w Kroczycach Ciągniki i maszyny rolnicze
50 MONTEX Jan Kałuża usługi budowlane
51 Anna i Piotr PASEK rękodzieło - biżuteria
52 Anna Grzywna TWÓRCA LUDOWY rękodzieło, bukiety, kompozycje kwiatowe
53 ATLANTA Mariola Budnik srebrna biżuteria
54 Euro Met Ogrodzenia branża budowlana ogrodzeniowa
55 Firma AGRO SMART LAB Spółka z o.o. środki chemiczne  ,nawozy, doradztwo
56 Alina Płazińska stoisko AVON
57 Kamil Mąka noże do krojenia kapusty
58 Małopolska Izba Rolnicza doradztwo rolnicze
59 ARiMR Miechów doradztwo rolnicze
60 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa Chempest S.A. Racibórz Ciągniki i maszyny rolnicze
61 P.P.H.U MARIAN KISIEL Ciągniki i maszyny rolnicze
62 Świerkot Tech Agro Moczydło Ciągniki i maszyny rolnicze
63 Rolma Sp. z o.o. Wola Wiśniowa Ciągniki i maszyny rolnicze
64 PGA AGRO Paweł Gniewek Ciągniki i maszyny rolnicze
65 ZAZ Witowice rękodzieło
66 Pol-Sab Sabina Kucypera reklama hurtowni paliw
67 Viessmann Nowoczesna Technika Grzewcza Zobczyński Leszek technika grzewcza
68 NTG Nowoczesna Technika Grzewcza Zobczyński Leszek technika grzewcza
69 JARMIX Sp.z o.o. Centrum Medyczne TOP-MED branża medyczna
70 ZMK SAS Spółka z o.o. prezentacja kotłów ekologicznych
71 Dariusz Marcinkowski ostrzałki do noży
72 EKOKING Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Artur Latacz prezentacja zestawu oczyszczalni
73 KRUS O/Miechów stoisko informacyjne
74 Miechowskie Stowarzyszenie Gmin JAKSA stoisko informacyjne
75 Roman Płatek skrzynio-palety
76 Jadwiga Dziechciewicz Pracownia minkydudu rękodzieło
77 Joanna Stano pasieka pszczelarska
78 Andrzej Kolber pasieka pszczelarska
79 Przemysław Odrzywałek ,,Replikant " odnawialne źródła energii  - fotowoltaika 
80 Anna Schab i Bożena Krzykawska stoisko AVON
81 Wiesław Maryan gospodarstwo pasieczne
82 Krzysztof Polak Kremo Cafe kawy/herbaty, ciasto, desery, napoje) oraz zdrowie/kosmetyki 
83 Andrzej Karwat Agrimpex Sp z o.o. agrowłókniny , folie, nawodnienia
84 Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną rękodzieło
85 Kolorowy Zwierzyniec Kasi Andrzej Pitala rękodzieło
     
     

 

Kalendarz

wrzesień 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zobacz również

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.