News

News zdjęcie id 132

Kolejne medale dla naszych pingpongistów 25.11.2018

27.11.2018

25 listopada 2018 roku na hali głównej KS „Bronowianka” w Krakowie odbył się Wojewódzki Finał Małopolskiego TKKF w tenisie stołowym. Nasz 6-osobowy skład przywiózł ze sobą aż 3 medale.

W kategorii dziewcząt do lat 10 na drugim stopniu podium zakończyła zawody Aleksandra Karolczuk, natomiast III miejsce wywalczyła Amelka Żydaczewska.

Amelka okazała się także najmłodszą uczestniczką zawodów, za co została również wyróżniona skromną nagrodą.

W kategorii kobiet w przedziale wiekowym 16 - 60 lat III miejsce zajęła Joanna Piątek, stając na podium m. in. obok Jolanty Szatko-Nowak, byłej czterokrotnej mistrzyni Polski w grze indywidualnej oraz brązowej medalistki mistrzostw Europy gry podwójnej z 1980 roku, wielokrotnej mistrzyni Polski w grze deblowej oraz w miksie, w którego najchętniej występowała u boku Andrzeja Grubby.

Na koniec bardzo miłym gestem zaskoczyli nas organizatorzy zawodów fundując i wręczając puchar kierownikowi naszej drużyny Jarosławowi Piątkowi, za wkład pracy i osobisty udział w organizacji turniejów cyklu „Grand Prix” Małopolskiego TKKF w tenisie stołowym w roku 2018. Dziękujemy!!!