Logo GOK Charsznica

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 128
W sumie: 42401

News

News zdjęcie id 176

Biwak nad zalewem w Siamoszycach 3/4.08.2019

25.06.2019

W dniach 3-4 sierpnia organizujemy biwak w Ośrodku Wypoczynkowym „Ciechan Zdrój” nad zalewem w Siamoszycach (pow. zawierciański, 40 km od Charsznicy).

 

Niezbędne rzeczy potrzebne na wyjazd: namiot, karimata, śpiwór, przybory osobiste, dobry humor...

 

Harmonogram biwaku:

Dojazd do Siamoszyc i powrót na dwa sposoby: busem lub rowerem. Wyjazd w sobotę o godz. 10-ej (rowerzyści ekwipunek pakują do busa).

Na miejscu rozbijamy namioty i serwujemy ciepły posiłek (np. zupę). Potem czas wolny do wieczora.

Wieczorem koncert zespołu „Elefantes”, pieczenie kiełbasek i wspólne biesiadowanie przy ognisku (miejsce biesiady jest zadaszone, więc gdyby padało mamy schronienie).

Rano w niedzielę ciąg dalszy wspólnego grillowania i czas wolny. Przyjazd do Charsznicy ok. godz. 18-ej.

 

Na miejscu jest prąd, sanitariaty, natryski, czajnik (możliwość zaparzenia kawy i herbaty), no i przede wszystkim czyste powietrze i niezapomniany klimat.

 

Wstępne całkowite koszty udziału wynoszą 40,- zł/osoby (nie obejmują one korzystania z miejscowej gastronomii typu hamburgery, zapiekanki, frytki, lody itp.)

Zapisy przyjmujemy do 1 sierpnia telefonicznie: 530 515 013 lub 530 911 913, ewentualnie mailowo: mdurman@charsznica.pl

Przy zapisach prosimy o podanie czy będziecie jechać rowerem czy busem.

 

ZAPRASZAMY!!!

 

Biwak w Siamoszycach to okazja dla starszych powrócić do czasów z dzieciństwa, a dzieci przekonają się, jak się śpi w namiocie:)

 

    

Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się z Regulaminem, oraz jego przestrzeganie, potwierdzone własnoręcznym podpisem na liście obecności w dniu wyjazdu.

 

REGULAMIN WYCIECZKI „BIWAK W SIAMOSZYCACH”

2/3 sierpnia 2019

 1. Organizatorem biwaku jest Gminny Ośrodek Kultury w Charsznicy.

 2. Miejscem, w którym odbywa się biwak jest Ośrodek Wypoczynkowy „Ciechan Zdrój” w Siamoszycach.

 3. Biwak odbywa się bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

 4. Każdy uczestnik bierze udział w biwaku na własną odpowiedzialność, a osoby niepełnoletnie na odpowiedzialność rodziców lub opiekunów.

 5. Prawo udziału w biwaku mają osoby, które uiściły opłatę akredytacyjną i podpisały fakt zapoznania się z niniejszym Regulaminem.

 6. Każdy uczestnik oświadcza, że nie posiada żadnych przeciwwskazań do udziału w biwaku.

 7. Uczestnicy biwaku deklarują formę transportu do Siamoszyc i z powrotem: autokarem, bądź rowerem.

 8. Uczestnicy biwaku są zobowiązani do przestrzegania niniejszego Regulaminu, Regulaminu Ośrodka Wypoczynkowego „Ciechan Zdrój” oraz wszelkich regulaminów obowiązujących podczas dojazdu na biwak i powrotu z biwaku do miejsca zamieszkania.

 9. Uczestnicy biwaku w razie uszkodzenia, bądź zniszczenia mienia znajdującego się na terenie OW „Ciechan Zdrój” pokrywają koszty naprawy lub zakupu nowego sprzętu.

 10. W trakcie trwania biwaku zabrania się picia alkoholu oraz używania środków odurzających.

 11. Uczestnicy biwaku powinni przygotować się odpowiednio do warunków atmosferycznych. Zaleca się posiadanie: namiotu, śpiwora, koca, napojów chłodzących oraz wysokokalorycznej żywności, nakrycia głowy oraz okularów przeciwsłonecznych i kremów z filtrami ochronnymi zabezpieczającymi przed oparzeniami słonecznymi. Wskazane jest także zabranie strojów kąpielowych oraz zapasowego ubrania na wypadek deszczu.

 12. Uczestnicy jadący na biwak rowerami obowiązani są posiadać sprawne rowery, kaski oraz elementy odblaskowe.

 13. Organizator nie bierze na siebie odpowiedzialności za rzeczy zagubione, szkody osobowe, rzeczowe i majątkowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zakończeniu biwaku.

 14. Organizator biwaku, ze względu na bezpieczeństwo uczestników, ma prawo dokonania koniecznych zmian Regulaminowych (np. skrócenie pobytu lub całkowite odwołanie biwaku w przypadku bardzo złych warunków pogodowych itp.).

 15. Nie stosowanie się do któregokolwiek punktu Regulaminu może być powodem do wykluczenia uczestnika z biwaku lub nawet z wszelkich innych wydarzeń organizowanych przez GOK w Charsznicy.

 16. Uczestnicy wnoszą opłatę akredytacyjną (ubezpieczenie, transport, opłaty pobytowe tj. namiot, sanitariaty, dostęp do bieżącej wody i prądu, trzy ciepłe posiłki regeneracyjne) w wysokości: 40 zł/osoby. Opłaty przyjmowane są tylko do 1 sierpnia 2019 r.

 17. Na dzień przed wyjazdem oraz w dniu wyjazdu na biwak nie ma możliwości zgłoszenia udziału.

 18. Uczestnicy dokonują wpłaty akredytacyjnej wyłącznie przelewem:

BS Wolbrom o/Charsznica 37 8450 0005 0030 0383 2803 0004

W tytule wpisując: imię i nazwisko DAROWIZNA

 1. Wszelkie zapytania należy kierować pod nr tel. +48 530 515 013 lub +48 530 911 913.

 2. Rejestracja uczestników odbywa się osobiście w biurze Organizatora, ul. Kolejowa 20 w Charsznicy, telefonicznie, bądź poprzez wysłanie maila na adres: mdurman@charsznica.pl podając: imię i nazwisko, datę urodzenia (dzień/miesiąc/rok), numer telefonu oraz forme dojazdu na biwak: autobus lub rower.

 3. Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji niniejszego Regulaminu.

Wszyscy uczestnicy biorący udział w biwaku wyrażają zgodę na publikację ich wizerunków w relacjach zamieszczonych w mediach oraz materiałach promocyjnych organizatorów.

Kalendarz

czerwiec 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zobacz również

wersja językowa

Zegar

 • :
 • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.